Spam + Kontakt

Chyba nie muszę tłumaczyć ? Nie lubię spamu pod postami, więc jeśli chcecie abym weszła na waszego bloga,  link zostawcie tutaj ! ;3 Obiecuję, że postaram się przeczytać każdego bloga i zostawić komentarz. I PROSZĘ, BŁAGAM NA KOLANACH, nie spamujcie pod rozdziałami doobrzee ? ♥

___

Jeśli chcecie się ze mną skontaktować to tu jest mój Twitter ISawNakedHazza ;3
Ewentualnie możecie pisać do mnie na stronie na facebook'u , którą prowadzę "Fuck Gravity I'm Niall Horan"

Jeśli chcecie follow back, to piszcie tutaj, gdyż na Twitterze jestem ostatnio dość rzadko i mogę tego nie ogarnąć. 

12 komentarzy:

 1. zapraszam na 24 rozdział z perspektywy Blanki na http://mean-hungry-lovers.blogspot.com/ pozdrawiam Alice :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 3. http://i-will-be-ur-man.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. http://florencesecerts.blogspot.com/ - Jeśli interesują Cię opowiadania o współczesnych nastolatkach i ich dziwnych przygodach to zapraszam serdecznie na mojego bloga! <3 :)

  OdpowiedzUsuń
 5. "Byłam sama a oni mieli kogoś. Kogoś to był gotów żyć przy nich, walczyć za nich i być gdy wszystko w koło się zawali. Kogo miałam ja? Czy była na świecie, chodź jedna osoba, która były by w stanie pomóc mi gdy upadnę?" Zapraszam na opowiadanie o Lonnie :D
  http://i-am-alone-onedirection.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 6. [spam]
  "Szłam sama, myśląc co mam teraz zrobić. Czy pójść na spotkanie, czy jednak dać mu kosza i mieć satysfakcję. Nacisnęłam guziczek przywołujący windę. Czekałam chwilę. Przyjechała. Była pusta w środku, dokładnie tak jak ja w tej chwili. Weszłam do niej [...]"
  Zapraszam na ósmy rozdział z perspektywy całej trójki i liczę na szczerą opinię w postaci komentarza. Pozdrawiam i przepraszam za spam :)

  http://www.believe-in-magic-opowiadanie.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 7. zapraszam na moje opowiadanie , liczę że zostawisz po sobie komentarz a jeśli spodobał ci się mój blog to zaobserwuj :)
  http://neversayneveruntilyoutry.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 8. Dwie nastolatki żyjące w skrajnej rozpuście. Mieszkanki Las Vegas korzystające w pełni z uroków tego miasta. Alkohol, seks i wieczna zabawa.
  http://blaise-georgia.blogspot.com/
  Zapraszamy! :))

  OdpowiedzUsuń
 9. nakederm.blogspot.com
  @nakederm

  OdpowiedzUsuń
 10. Dwie nastolatki żyjące w skrajnej rozpuście. Mieszkanki Las Vegas korzystające w pełni z uroków tego miasta. Alkohol, seks i wieczna zabawa.
  http://blaise-georgia.blogspot.com/
  Zapraszamy! :))

  OdpowiedzUsuń
 11. "Jedna chwila nieuwagi wystarczyła, by cały dotychczasowy poukładany świat zmienił się diametralnie. Miesiące nieustających męczarni, tylko po to, by z powrotem mogła wrócić do normalnego życia... Ból, cierpienie, nadzieja i ten jeden upragniony ruch... a potem już tylko spokój."
  Bardzo serdecznie zapraszam na bloga puste-plotno.blogspot.com/
  "A przecież ta przygoda miała zakończyć się zupełnie inaczej..."

  OdpowiedzUsuń
 12. Zayn - to nie typowa osoba. Na pewno nie należy do grzecznych chłopców. Jego skórę zdobią tatuaże. Z każdym z nich związana jest jakaś historia. Wyrzucony ze szkoły, przybywa do nowej placówki i już pierwszego dnia robi furorę wśród płci pięknej.
  Molly - to dziewczyna która zawsze miała pod górkę. Straciła przyjaciół, wszyscy się od niej odwrócili. Jest wyśmiewana i dręczona, przez co próbuje popełnić samobójstwo. Została nakryta przez rodzinę, po czym wysyłana do szpitala, z którego powraca jak nowo narodzona.
  Tych dwoje coś połączy, jednak najpierw będą musieli przejść długą drogę. Na ich trasie staną ludzie którzy za wszelką cenę będą chcieli wszystko popsuć.
  Fanfiction opowiadania o bezgranicznej miłości, przeplatanej nieprawdopodobnymi zdarzeniami i o sile przyjaźni jaką mogą dać nowi przyjaciele.

  Zapraszam: http://zaynmalik-bb-fanfiction.blogspot.com/
  ZWIASTUN: https://www.youtube.com/watch?v=SKszMWGofPQ

  OdpowiedzUsuń